Diabetolog

Centrum Medyczne Multimed

Wojska Polskiego 33, 62-500 Konin
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
400zł za godzinę
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Elastyczny
Centrum Medyczne MULTIMED - przychodnia specjalistyczna zlokalizowana w Koninie przy ul. Wojska Polskiego 33, bliskość autostrady A2, godzina drogi do Poznania i do Łodzi. Przychodnia działa od 1999 roku. Jesteśmy zespołem specjalistów: lekarzy, psychologów, psychoterapeutów, pielęgniarek. Realizujemy wizyty w oparciu o NFZ, prywatne oraz zlecenia firm.

W obliczu dynamicznego rozwoju Centrum Medyczne MULTIMED, pragnie zaprosić do współpracy specjalistów z dziedziny kardiologii, otolaryngologii, diabetologii, endokrynologii, urologii, alergologii, ginekologii,  hepatologii oraz  nefrologii.
Poszukujemy:

DIABETOLOGA

Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie;
  • Dogodną formę zatrudnienia;
  • Oferujemy możliwość zamieszkania, zaplecze socjalne;
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności;
  • Komfortowe warunki pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole;
  • Możliwość ustalenia indywidualnych standardów przyjęcia pacjenta;

Zakres obowiązków:
  • Udzielanie konsultacji medycznych w ramach działalności poradni specjalistycznych;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów objętych leczeniem, w tym dokumentacji elektronicznej.

Nasze wymagania:
  • Tytuł lekarza specjalisty lub lekarza w trakcie specjalizacji;
  • Prawo do wykonywania zawodu;

 Co nas wyróżnia?
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • prosty i przejrzysty model rozliczeń wizyt,
  • gabinety wyposażone w urządzenia niezbędne do sprawnej pracy,
diagnostyka obrazowa na miejscu:
  • ultrasonografy diagnostyczne, holtery, aparaty EKG,
  • rezonans magnetyczny  (współpracujemy ze znajdującą się w tej samej lokalizacji placówką)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny:
Tadeusz Jucyk tel.  601 079 557
lub mailowy: biuro@multimed24.pl