Psychiatra

Centrum Terapii Pro Medis

Dębowa 1, Spalice, Oleśnica
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastyczne
W związku ze stałym rozwojem naszej placówki Pro Medis - Centrum Terapii nawiąże współpracę z lekarzami różnych specjalizacji w zakresie świadczenia usług medycznych.

 Lokalizacja:
  • Nowoczesne centrum terapii w okolicach S8, 30 min od Wrocławia, 5 min od Oleśnicy

 O nas:
  • Istniejemy na rynku od 2021 roku, jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem zdrowia. Oferujemy duże, specjalnie wyposażone gabinety dla psychologa, parking, terapię tlenową oraz łatwy dojazd autostradą S8.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie terapii psychologicznych i diagnoz
  • Konsultacje indywidualne i grupowe
  • Współpraca z innymi lekarzami w ośrodku
  • Opracowywanie planów terapii i monitorowanie postępów pacjentów

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu psychiatry
  • Doświadczenie w terapii lub poradnictwie (mile widziane)
  • Empatia i umiejętność pracy z pacjentami
  • Zdolność do pracy w zespole

 Oferujemy:
  • Nowoczesne, przestronne gabinety
  • Tlenoterapia na miejscu
  • Uczciwe wynagrodzenie
  • Parking i łatwy dojazd (S8, 30 min od Wrocławia)
  • Przyjazne środowisko pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji.

Kontakt:
Szczegółowe warunki do uzgodnienia pod numerem telefonu: 4866071974