Psychoterapeuta

Centrum Medyczne Multimed

Księcia Józefa Poniatowskiego 25 62-600 Koło
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
115zł za godzinę
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Elastyczny
Centrum Medyczne MULTIMED - przychodnia specjalistyczna, będąca jednocześnie Centrum Zdrowia Psychicznego zlokalizowana  w centrum Konina przy ul. Wojska Polskiego 33 oraz w Kaliszu, Ostrowie Wlkp., Gnieźnie, Kole i Włocławku, poszukuje:

PSYCHOTERAPEUTY
PSYCHOTERAPEUTY W TRAKCIE SZKOLENIA

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie;
  • Dogodną formę zatrudnienia;
  • Samochód służbowy w razie potrzeby;
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności;
  • Komfortowe warunki pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole, pełne wsparcie rejestracji;

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie psychoterapii;
  • współpraca z zespołem terapeutycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom placówki;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów, w tym dokumentacji elektronicznej.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny:

Tadeusz Jucyk tel. 601 079 557

lub kontakt mailowy: biuro@multimed24.pl