Ultrasonografista

PAGAMED - specjalistyczne gabinety lekarskie

Zgierska 69, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do indywidualnego ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Opis
PAGAMED zaprasza do współpracy ultrasonografistę.
Jesteśmy firmą rodzinną oferującą kompleksowe, wysokospecjalistyczne usługi medyczne. Zdrowie i zadowolenie pacjenta ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego stawiamy na rodzinną i przyjazną atmosferę w naszej placówce.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje ultrasonograficzne
  • Przeprowadzanie USG

 Oferujemy:
  • Indywidualnie dobraną formę i warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy (ilość godzin oraz dni pracy do ustalenia)
  • Zaangażowany i profesjonalny zespół rejestracji I administracji
  • Budowanie marki osobistej lekarza w tym płatny profil na Znanym Lekarzu
  • Kameralne i komfortowe warunki pracy
  • Dostęp do nowoczesnych sprzętów
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta -Gabinety znajdują w budynku Factory ABC przy ul. Zgierskiej 69 z własnym parkingiem