Endokrynolog

PAGAMED - specjalistyczne gabinety lekarskie

Zgierska 69, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do indywidualnego ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Opis
PAGAMED zaprasza do współpracy endokrynologa.
Jesteśmy firmą rodzinną oferująca kompleksowe, wysokospecjalistyczne usługi medyczne. Zdrowie i zadowolenie pacjenta ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego stawiamy na rodzinną i przyjazną atmosferę w naszej placówce.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacja endokrynologiczna dla dorosłych oraz dzieci
  • Konsultacja endokrynologiczna + badanie USG

 Oferujemy:
  • Indywidualnie dobraną formę i warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy (ilość godzin oraz dni pracy do ustalenia)
  • Zgrany Zespół osób, dla których praca to pasja a nie tylko obowiązek
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Kameralne i komfortowe warunki pracy
  • Dostęp do nowoczesnych sprzętów
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta - Gabinety znajdują w budynku Factory ABC przy ul. Zgierskiej 69 z własnym parkingiem