Ultrasonografista

Centrum Medyczne L4med

Łukasińskiego 12/14/1A, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycze godziny pracy
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie lub kontrakt
Opis
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie badań USG (+ doppler)
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • Doświadczenia popartego praktyką zawodową
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem
  • Dobra umiejętność obsługi komputera i różnych form elektronicznej dokumentacji medycznej

 Oferujemy:
  • Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
  •  Możliwość doposażenia miejsca pracy według potrzeb specjalisty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Promowanie profilu na Znanym Lekarzu
  • Miejsce parkingowe dla lekarza na czas pracy

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji.