Pielęgniarka/pielęgniarz

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

Sztum
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
7250zł za miesiąc
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Elastyczne
Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka hemodynamiczna - Sztum

Miejsce pracy: Sztum; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Kursu EKG oraz kursu RKO,
  • Mile widziany kurs pielęgniarstwa kardiologicznego,
  • Mile widziane doświadczenia na oddziale kardiologicznym,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Komunikatywności i bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole,
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie całościowej opieki pielęgniarskiej,
  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa oraz regulacji wewnętrznych w zakresie powierzonych zadań,
  • Współpraca z personelem medycznym, członkami zespołu terapeutycznego oraz z innymi komórkami organizacyjnymi,
  • Promowanie zdrowia i prowadzenie edukacji zdrowotnej.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
  • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.

PAKIET RELOKACYJNY - SZTUM:

  • Oferujemy pakiet relokacyjny:
  • dodatek na start: 12 000 zł brutto,
  • dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto,
  • dwa razy w roku: pokrycie kosztów dojazdu do domu,
  • pakiet relokacyjny jest wypłacany proporcjonalnie przez okres 12 miesięcy dla osób zmieniających miejsce zamieszkania powyżej 300 km,
  • mile widziane osoby spoza Polski, które posiadają znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 i aktualne prawo wykonywania zawodu.

APLIKACJA:

  • Telefon kontaktowy: +48 691374156,
  • Prosimy o załączenie CV do aplikacji,
  • W przypadku aplikacji poprzez wiadomość e-mail, prosimy o załączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."