Lekarz w trakcie specjalizacji

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

Drawsko Pomorskie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Elastyczne
Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lekarz do pracowni endoskopowej - Drawsko Pomorskie

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • II-go stopnia specjalizacji lub ukończonej specjalizacji wg nowego trybu, bądź w trakcie specjalizacji,
  • Ukończonego kursu endoskopowego,
  • Profesjonalizmu, samodzielności,
  • Znajomości systemu i wymagań NFZ dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej,
  • Wysokiej kultury osobistej, empatii oraz umiejętności komunikacji,
  • Zaangażowania w podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowania wiedzy medycznej.

KWALIFIKACJE:

  • Zapraszamy do kontaktu Lekarzy z tytułem specjalisty lub będących w trakcie szkolenia specjalizacyjnego między innymi w zakresie:
  • Gastroenterologii,
  • Chorób wewnętrznych,
  • Chirurgii ogólnej,
  • Chirurgii onkologicznej.
  • Z udokumentowanym potwierdzeniem umiejętności wykonywania określonych badań endoskopowych przewodu pokarmowego.

OPIS STANOWISKA:

  • Kompleksowa opieka nad pacjentami,
  • Świadczenie usług w Pracowni Endoskopii,
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych,
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach,
  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów,
  • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta multisport,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowego zatrudnienia.

PAKIET RELOKACYJNY - DRAWSKO POMORSKIE:

  • Oferujemy pakiet relokacyjny:
  • dodatek na start: 12 000 zł brutto,
  • dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto,
  • dwa razy w roku: pokrycie kosztów dojazdu do domu,
  • pakiet relokacyjny jest wypłacany proporcjonalnie przez okres 12 miesięcy dla osób zmieniających miejsce zamieszkania powyżej 300 km,
  • mile widziane osoby spoza Polski, które posiadają znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 i aktualne prawo wykonywania zawodu.

APLIKACJA:

  • Kontakt telefoniczny: +48 691374156,
  • Prosimy o załączenie CV do aplikacji,
  • W przypadku aplikacji poprzez wiadomość e-mail, prosimy o załączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."