Okulista

Centrum Medyczne GLIVCLINIC

Dworcowa 60, Gliwice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
120zł za wizytę
Wymiar pracy
8:00-20:00
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Centrum Medyczne GlivClinic to placówka z wieloletnim doświadczeniem na rynku medycznym, zarówno w Gliwicach jak i w Katowicach. Współpracujemy z szeroką grupa specjalistów w obszarze konsultacyjnym oraz zabiegowych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nowe kierunki rozwoju.  Zapraszamy do współpracy lekarzy specjalistów oraz lekarzy w trakcie specjalizacji.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje okulistyczne dorosłych
  • konsultacje okulistyczne dzieci ( nie jest to ostateczny wymóg )
  • zabiegi np. blefaroplastyka, gradówka

 Wymagania:
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • profesjonalne podejście do pacjenta
  • doświadczenie mile widziane

 Oferujemy:
  • pracę w prężnie działającym i rozwijającym się centrum medycznym
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy