Fizjoterapeuta

Wellbeing Polska

Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60zł za godzinę
Wymiar pracy
Niepełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/B2B
Wellbeing Polska to firma z najdłuższym, bo aż 15-letnim stażem w sektorze wellness w Polsce. Pomagamy w kształtowaniu zdrowych nawyków poprzez w pełni mierzalne i indywidualnie dopasowane programy, skupiające się na poprawie kondycji psychicznej i fizycznej pracowników dużych firm. Współpracujemy m.in. z Orange, BNP Paribas czy MARS.
Nasze cele:
  • kształtowanie lepszych nawyków zdrowotnych poprzez budowanie świadomości o czterech kluczowych filarach zdrowia: odżywianiu, aktywności fizycznej, kontroli stresu i odpowiedniej regeneracji,
  • demokratyzacja dostępu do zdrowia - dążenie do tego, aby jak najwięcej osób mogło uzyskać wsparcie zdrowotne za jak najmniejszą cenę.
Kogo szukamy?
  • masażystów i fizjoterapeutów, osób gotowych poprowadzić sesje ergonomiczne, konsultacje fizjoterapeutyczne lub masaże biurowe
  • osób cierpliwych i otwartych,
  • profesjonalistów i pasjonatów zdrowego stylu życia,
  • osób ambitnych, zdeterminowanych, potrafiących dzielić się z innymi swoją wiedzą,
  • osób potrafiących w łatwy sposób nawiązać kontakt z klientem, o dobrych umiejętnościach komunikacyjnych
  • osób, którzy bezustannie chcą poszerzać swoje kompetencje.
Co oferujemy?
  • elastyczny grafik (pracę w elastycznych godzinach w wybrane dni robocze)
  • umowę zlecenie (w przypadku studentów do 26 roku życia)/B2B (działalność rejestrowana lub nierejestrowana)
  • pracę stacjonarną w największych miastach w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój osobisty, zawodowy i biznesowy, rozwój marki osobistej
  • pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole,
  • bezpłatne szkolenia
Zakres obowiązków:
  • masaże biurowe - wykonywane w siedzibach naszych klientów
  • prowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznych online/offline
  • prowadzenie sesji ergonomicznych online/offline
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z naszą stroną:
oraz dołącz do najbliższego spotkania poprzez poniższy link:
Do zobaczenia!