Seksuolog

Centrum Psychologiczne i Prawne MIĘDZY NAMI

Jana Henryka Dąbrowskiego 20 B, Białystok
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny
Typ zatrudnienia
Zlecenie, B2B
Centrum Psychologiczne i  Prawne MIĘDZY NAMI poszukuje psychologa ze specjalnością z seksuologii.

Twój zakres obowiązków:

  • Udzielanie porad z zakresu seksuologii, a także w przypadku problemów z akceptacją orientacji seksualnej czy określeniem swojej tożsamości płciowej
  • Prowadzenie sesji diagnostycznych oraz terapeutycznych
  • Prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów
Nasze wymagania:

  • Kwalifikacje oraz doświadczenie z zakresu seksuologii
  • Dyplom magistra psychologii lub pedagogiki
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i komunikatywność
Oferujemy:

  • Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy