Psychiatra

NZOZ Centrum Psychoterapii s.c.

32-400 Myślenice, Pardyaka 5/4
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
120zł za wizytę
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Umowa kontraktowa
NZOZ Centrum Psychoterapii w Myślenicach (29km od Krakowa) podejmie współpracę stałą lub na zastępstwo z lekarzem specjalistą psychiatrą lub w trakcie specjalizacji w ramach opieki ambulatoryjnej oraz oddziału dziennego. Oferujemy dodatkowo możliwość pracy psychoterapeutycznej w zakresie poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych lub dla dzieci i młodzieży. Praca w różnorodnym zespole pod stałą superwizją. Kompleksowość pomocy psychiatrycznej i psychoterapeutycznej. Stawka za wizytę do negocjacji, dofinansowanie dojazdu. Ilość godzin i dni nieograniczona, elastyczny grafik pracy, możliwość pracy do południa i popołudniu, również w sobotę.

 KONTAKT:
  • Kierownik NZOZ Centrum Psychoterapii - Katarzyna Badeńska
  • 601 454 182

 Zakres obowiązków:
  • diagnoza pacjentów placówki
  • prowadzenie farmakoterapii
  • współpraca z psychoterapeutami placówki

 Wymagania:
  • praca w placówce minimum raz w tygodniu
  • własna działalność
  • otwartość na holistyczne podejście do pacjenta

 Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy, praca w zespole specjalistów
  • dofinansowanie dojazdu do placówki
  • możliwość korzystania z superwizji zespołowej w placówce