Pielęgniarka/pielęgniarz

Dr Teraz

Juliana Ursyna Niemcewicza, Polska
POZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
75zł za godzinę
Wymiar pracy
130-160h/mc
Typ zatrudnienia
Kontrakt/zlecenie
Oferujemy współpracę z nowoczesną przychodnią, razem z młodym i zmotywowanym zespołem. Jeśli chcesz w pełni korzystać z kompetencji jakie daje zawód pielęgniarki/pielęgniarza i cenisz sobie dobrą atmosferę pracy to zdecydowanie chcielibyśmy spotkać się z Tobą i porozmawiać.

 Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich
  • Pobieranie krwi
  • Wykonywanie iniekcji
  • Kwalifikacja do i wykonywanie szczepień ochronnych (oferujemy przeszkolenie)

 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w POZ
  • Możliwość zbierania deklaracji pielęgniarskich POZ (tytuł magistra lub uprawnienia pielęgniarki środowiskowo - rodzinnej)
  • Kurs szczepień
  • Uprzejmość, samodzielność, komunikatywność

 O Dr Teraz:
  • Dr Teraz jest szybko rozwijającą się, nowoczesną Przychodnią POZ położoną w centrum Ochoty.
  • Wyróżnia nas doskonała dostępność i łatwość korzystania z usług POZ, co potwierdzają doskonałe opinie pacjentów.