Terapeuta

Prywatne Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień

powiat żywiecki
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat lub część etatu
Typ zatrudnienia
B2B lub umowa zlecenie
Sieć przychodni medycznych ZOZ Medyk sp. z o.o. funkcjonująca na rynku prawie 30 lat poszukuje terapeutów uzależnień do pracy stacjonarnej w nowo powstającym prywatnym centrum zdrowia psychicznego i  leczenia uzależnień. Centrum znajduje się w zacisznej, leśnej okolicy z dala od zgiełku miasta, w powiecie żywieckim.

 Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów terapii indywidualnej
  • prowadzenie procesów terapii grupowej
  • współpraca z zespołem terapeutycznym w celu zapewnienia holistycznej opieki klientowi
  • tworzenie i realizacja indywidualnych planów terapeutycznych
  • bieżące monitorowanie postępów klientów

 Wymagania:
  • dyplom ukończenia szkoły psychoterapii uzależnień
  • doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi
  • empatia i wrażliwość na drugiego człowieka

 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie - doceniamy zaangażowanie
  • pracę stacjonarną w stabilnej i renomowanej firmie
  • według indywidualnych preferencji kandydata: umowę zlecenie, umowę o współpracę (B2B)
  • możliwość współpracy w ramach części lub pełnego etatu (do uzgodnienia)
  • pracę od lutego/marca 2025 roku
  • osobom spoza regionu pomagamy w znalezieniu komfortowego miejsca zamieszkania
  • współpracę z zespołem ekspertów - zależy nam na wzajemnym wspieraniu się
  • bieżące wsparcie kierowników
  • regularne superwizje grupowe
  • promowanie Twojej marki osobistej w naszych mediach społecznościowych
  • kawa/herbata/wyżywienie
  • nowoczesne podejście do terapii – korzystamy z najnowszych metod i narzędzi wspierających proces terapeutyczny
  • Pracujemy naukowo potwierdzonymi metodami (evidence based practice). Program terapeutyczny oparty jest na najnowszych doniesieniach ze świata nauki

Zachęcamy do aplikowania osoby z całej Polski, które chciałyby zmienić swoje miejsce zamieszkania.

Prosimy o wysyłanie CV

Prosimy o umieszczenie w CV informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.