Stomatolog

Dental Perfect Centrum Stomatologii

ul. Ks.Piotra Wawrzyniaka 36A, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2B
Nowoczesna, 5-fotelowa klinika stomatologiczna we Wrocławiu poszukuje lekarza dentysty do naszego zespołu. Oferujemy pracę z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i materiałów oraz w przyjaznej atmosferze z atrakcyjnymi zarobkami i pełnym grafikiem pacjentów.

Jeśli jesteś zaangażowanym, odpowiedzialnym dentystą, który dba o komfort pacjenta i jakość wykonywanej pracy, to zapraszamy do naszego zespołu!

Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres mailowy

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

 Zakres obowiązków:
  • - Leczenie zachowawcze pacjentów dorosłych,
    - Wykonywanie pojedynczych koron i nakładów,
    - Zapewnienie najwyższej jakości obsługi pacjentów,
    - Dbanie o komfort i bezpieczeństwo pacjentów podczas wizyt,
    - Praca zgodna z najnowszymi standardami stomatologicznymi.

 Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe,
    - Portfolio z wykonanych prac (prosimy o załączenie przy aplikacji),
    - Zaangażowanie, empatia i pozytywne podejście do pacjenta,
    - Dbałość o szczegóły, precyzja i chęć stałego rozwoju zawodowego,
    - Umiejętność współpracy w zespole i doskonała organizacja pracy.

 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się klinice,
    - Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
    - Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
    - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
    - Stały dostęp do dużej liczby pacjentów, zapewniający pełne obłożenie grafiku.