Dermatolog

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii Arcadia Clinic

Zabłocie 27, Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastycznie

Arcadia Clinic, nowoczesna klinika medycyny estetycznej zlokalizowana w sercu krakowskiego Zabłocia, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego lekarza dermatologa do swojego zespołu. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość świadczonych usług, pragniesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, współpracując z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji.

Zakres obowiązków:
  • Konsultacje
  • Zabiegi dermatologiczne, np. wycięcie zmian (do uzgodnienia)
  • Wideodermatoskopia
  • Kompleksowa opieka nad Pacjentem
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i empatii

 Wymagania:
  • Specjalista dermatologii lub w trakcie specjalizacji
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

Mile widziane:
  • Doświadczenie oraz/lub zainteresowanie zaawansowanymi zabiegami z zakresu laseroterapii
  • Doświadczenie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

Oferujemy:
  • Umowę B2B z elastycznymi warunkami współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w rozwijającej się klinice o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz kongresach
  • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii w nowoczesnych, przestronnych gabinetach
  • Kompleksową organizację pracy w gabinecie, wspierającą efektywne wykonywanie obowiązków- Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów, który ceni współpracę i wzajemne wsparcie

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).