Radiolog

Centrum Medyczne CMedPoint

ul. Magazynowa 9/10U, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Dowolnie
Typ zatrudnienia
B2B, umowa zlecenie
 Nowoczesne Centrum Medyczne CMEDPOINT, zlokalizowane przy ulicy Magazynowej 9/10U w Warszawie (Mokotów) poszukuje lekarza radiologa do nawiązania współpracy.
Jeśli szukasz pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznych warunkach, to ta praca jest dla Ciebie. Dobro pacjenta jest u nas najważniejsze, dlatego zapewniamy kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

 Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie oraz opisywanie badań USG (opcjonalnie USG Doppler)
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • Umiejętność wykonywania badań USG (opcjonalnie USG Doppler)
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Zaangażowanie w podejmowane działania

 Oferujemy:
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Nowoczesny sprzęt