Psychoterapeuta

CAMMBIO Interdyscyplinarne Centrum Psychoterapii i Rozwoju

Katowicka 69, Pszczyna
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny grafik
Typ zatrudnienia
B2B
Cammbio to Interdyscyplinarne Centrum Psychoterapii i Rozwoju, które oferuje szeroki zakres usług terapeutycznych. Placówka specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej, terapii par oraz wsparciu w rozwoju osobistym.
Cammbio wyróżnia się podejściem holistycznym, łącząc różne metody terapeutyczne i uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy pomagają w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, relacyjnymi oraz wspierają w dążeniu do osobistego rozwoju.

 Zakres obowiązków:
  • Psychoterapia indywidualna i grupowa dorosłych
  • Psychoterapia indywidualna i grupowa dzieci i młodzieży
  • Warsztaty tematyczne
  • Praca zgodnie z zasadami etyki zawodowej

 Wymagania:
  • Ukończony min. drugi rok 4 letniego kursu psychoterapeutycznego.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie oraz pracę zgodnie z etyką psychoterapeuty.

Oferujemy:
  • Pracę w zespole
  • Stała możliwość konsultacji trudnych przypadków z superwizorem
  • Pracę w elastycznych godzinach pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub w oparciu o własną działalność gospodarczą.
  • Praca stacjonarna lub online.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Obsługę w zakresie pozyskiwania klientów
  • Dostęp do testów diagnostycznych