Terapeuta

Optima Care

ul : 700- lecia 40/1, 88-400 Żnin
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za godzinę
Wymiar pracy
Dowolne
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Optima Care sp. z o.o. jest spółką posiadającą sieć Centrów Medycznych, specjalizujących się w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej. Posiadamy specjalistów z różnych dziedzin m.in. wsparcia psychologicznego, rehabilitacji, fizjoterapii, podologii oraz medycyny pracy. Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: terapeuty środowiskowego/ pedagoga specjalnego.

Terapeuta środowiskowy/ Pedagog Specjalny
Miejsce pracy: Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zakres zadań:
  • Prowadzenie terapii dla dzieci i młodzieży w ramach wizyt w gabinecie, wizyt domowych i środowiskowych (m.in. w placówkach oświatowych)
  • Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem leczącym
  • Prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących standardów
  • Uczestnictwo w organizowanych przez placówkę superwizjach
  • Udział w odprawach oraz szkoleniach doskonalących zespołu

Wymagania:
  • Terapeuta środowiskowy lub osoba posiadająca certyfikat potwierdzający nadanie kwalifikacji rynkowej "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży" włączonej do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w rozumieniu art. 2 pkt 25 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, lub osoba w trakcie szkolenia z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży, lub osoba posiadająca tytuł magistra psychologii lub magistra pedagogiki specjalnej​

Oferujemy:
  • Możliwość współpracy w wymiarze: dodatkowym (w zależności od Twojej dostępności)
  • Opieka recepcyjna pacjenta
  • Elastyczny wybór formy współpracy (umowa zlecenie, B2B)
  • Współpracę i wsparcie zespołu specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego