Psycholog dziecięcy

Optima Care

ul. Osiedle Ogrody 2, 63-200 Jarocin
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
80zł za wizytę
Wymiar pracy
Dowolne
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Optima Care sp. z o.o. jest spółką posiadającą sieć Centrów Medycznych, specjalizujących się w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej. Posiadamy specjalistów z różnych dziedzin m.in. wsparcia psychologicznego, rehabilitacji, fizjoterapii, podologii oraz medycyny pracy. Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: psychologa.

Psycholog
Miejsce pracy: Jarocin (wielkopolskie)

 Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie diagnozy psychologicznej na bazie dostępnych narzędzi oraz wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży
  • Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem leczącym
  • Prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących standardów
  • Uczestnictwo w organizowanych przez placówkę superwizjach
  • Udział w odprawach oraz szkoleniach doskonalących zespołu

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Psychologia (5-letnie studia potwierdzone dyplomem) oraz min. roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Otwartość na współpracę z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi z otoczenia pacjenta
  • Otwartość na dalszy rozwój zawodowy i doskonalenie swoich umiejętności

Mile widziane:
  • Specjalizacja w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
  • Współpracę w ramach kontraktu B2B lub umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik pracy z pacjentami (stworzony w oparciu o Twoją dostępność godzinową)
  • W pełni wyposażony gabinet oraz narzędzia pracy oraz opiekę recepcyjną pacjenta
  • Współpracę i wsparcie zespołu specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego
  • Nowoczesną przestrzeń do pracy