Psychiatra

Centrum MOSTY

ul. Aleja Zwycięstwa 52, 80-207 Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
1 popołudnie/ tydzień
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B
Jesteśmy placówką medyczną wpisaną do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą. Nasz Zespół składa się ze specjalistów, którzy na pracę terapeutyczną patrzą w sposób holistyczny. Dzięki wypracowanym autorskim metodom leczenia jesteśmy w stanie spojrzeć na pacjenta nie tylko z perspektywy objawów psychologicznych, ale również fizycznych, seksuologicznych czy psychosomatycznych. Nasza praca nie opiera się tylko na psychoterapii indywidualnej, ale na połączeniu jej z terapią grupową oraz warsztatami psychologicznymi. Skupiamy się na kompleksowym leczeniu terapeutycznym, a więc wszyscy specjaliści ściśle współpracują ze sobą podczas spotkań zespołu. W naszej przestrzeni dbamy o każdy detal, który pozwoli pacjentowi poczuć się bezpiecznie, komfortowo i swobodnie.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie konsultacji psychiatrycznych osób dorosłych
  • Ścisła współpraca z zespołem specjalistów
  • Przestrzeganie procedur RODO

 Wymagania:
  • Punktualność
  • Sumienność oraz zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Poczucie odpowiedzialności i działanie zgodnie z zasadami etyki zawodu
  • Wykształcenie na poziomie lekarza psychiatry lub lekarza w trakcie specjalizacji z psychiatrii

 Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz wykształcenia
  • Atmosferę wzajemnego zrozumienia oraz wsparcia
  • Elastyczny grafik
  • Komfortowe i przestronne miejsce pracy
  • Możliwość uczestniczenia w spotkaniach zespołu