Dermatolog

Przylądek Zdrowia

Kamieńskiego 47, Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny grafik
Typ zatrudnienia
Elastyczne formy współpracy
Opis

Lekarz Dermatolog

Poszukujemy lekarza dermatologa do naszej przychodni medycznej.

Wymagania:
  • tytuł lekarza specjalisty lub lekarza w tracie specjalizacji,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb naszych pacjentów.

Oferujemy:
  • elastyczny grafik dostosowany do dyspozycyjności lekarza,
  • dobrą organizację pracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy przez recepcję, pracowników,
administracyjnych i kadrę zarządzającą,
  • reagowanie na bieżące indywidualne potrzeby naszych lekarzy.

Zadania:
  • udzielanie konsultacji dermatologicznych,
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.

Prosimy o przesłanie CV lub zostawienie kontaktu.
Skontaktujemy się niezwłocznie, aby przedstawić więcej szczegółów.

Podobne oferty pracy dla Dermatolog, Kraków