Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna PULSANTIS Sp. z o.o.

Ostrowskiego 3, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
200zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat/ pół etatu
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna PULSANTIS to ośrodek z ponad 34-letnią tradycją, zlokalizowany w najbardziej zielonej części Wrocławia, w niewielkiej odległości od centrum miasta.
Pulsantis dysponuje szerokim zakresem usług medycznych oraz nowoczesnym sprzętem. Zatrudnia doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, wysoko wykwalifikowany zespół pielęgniarski i personel pomocniczy. Zapewnia także usługi w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny pracy oraz usługi rehabilitacyjne (w tym zajęcia na basenie). Dodatkowo w przychodni znajduje się punkt diagnostyczny oraz apteka.

 Zakres obowiązków:
  • kompleksowa opieka nad pacjentem
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

 Wymagania:
  • masz ukończoną specjalizację / mile widziane uprawnienia do wydawania orzeczeń dla kierowców, użytkowników broni palnej
  • obsługa komputera nie jest Ci obca
  • posiadasz zdolność do słuchania i rozumienia potrzeb naszych pacjentów

 Oferujemy:
  • elastyczny grafik