Radiolog

Neurosphera Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii

Taneczna 30, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
70zł za wizytę
Wymiar pracy
Dzień/noc
Typ zatrudnienia
Umowa Zlecenie, B2B
Neurosphera Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii, to lider innowacyjności z zakresu epileptologii i neurologii. W związku z rozwojem placówki medycznej i zmianą lokalizacji, zapraszamy do współpracy Techników EEG z Warszawy i okolic.

 Zakres obowiązków:
  • wykonywanie badań EEG u osób dorosłych i dzieci, we śnie i czuwaniu
  • praca w ciągu dnia lub w nocy w zależności od umówionego rodzaju badania
  • dbanie o powierzony sprzęt do badań
  • obsługa program do wykonywania EEG

 Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku technik EEG
  • wykształcenie minimum średnie z zakresu techniki elektrodiagnostyki
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na oczekiwania Pacjentów
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

 Oferujemy:
  • elastyczny grafik pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • posiłki pracownicze
  • możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zgłoszenie przeczytamy z najwyższą uwagą, jednak będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.