Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna Estetyczna Dr Krzysztof Madej

Umińskiego 8/1L, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
20% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Elastycznie
W naszej placówce oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu drobnej chirurgii, medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Pomagamy naszym pacjentom poczuć się pięknie i pewnie w swojej skórze. Poszukujemy lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej (lub również ginekologii estetycznej), który z pasją i profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy.

 Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej (botoks, bruksizm, nadpotliwość, kwas hialuronowy, biostymulatory, osocze bogatopłytkowe, HIFU, laseroterapia...)
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej przyjmowanych pacjentów

 Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z pacjentem w dziedzinie medycyny estetycznej
  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność i zaangażowanie

 Oferujemy:
  • Możliwość intensywnego rozwoju umiejętności pod okiem doświadczonego specjalisty
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w przyjaznym, kameralnym zespole, komfortowych warunkach gabinetu, najnowocześniejszym sprzęcie i najwyższej jakości preparatach