Psycholog

Centrum Psychoterapii "Odnaleźć sens"

ul. Chodkiewicza 19c/43, Bydgoszcz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie / B2B
Centrum Psychoterapii Odnaleźć Sens poszukuje wykwalifikowanego psychologa, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam wspierać osoby w ich drodze do zdrowia psychicznego. Jesteśmy renomowaną placówką oferującą szeroki wachlarz usług terapeutycznych, skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych sesji terapeutycznych
  • Diagnozowanie problemów psychologicznych i planowanie terapii
  • Współpraca z innymi specjalistami (np. psychiatrzy, pedagodzy)
  • Prowadzenie dokumentacji psychologicznej
  • Udzielanie wsparcia psychologicznego dla pacjentów oraz ich rodzin

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie psychologii
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnego prowadzenia terapii
  • Znajomość technik terapeutycznych i diagnostycznych
  • Prawo do wykonywania zawodu psychologa

 Mile widziane:
  • Ukończone kursy i szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, psychoterapii systemowej lub innych metod terapeutycznych
  • Doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresją, ADHD czy innymi problemami psychicznymi

 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Superwizje
  • Zaplecze socjalne
  • Komfortowo wyposażone gabinety
  • Recepcję, która całkowicie zajmie się obsługą pacjentów
  • Promocję i wyróżnienie na platformie Znany Lekarz
  • Reklamę w social mediach i Google