Endokrynolog

Centrum Medyczne VENAMED

Grzybowska 5 lok. 6, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny etat
Typ zatrudnienia
Kontrakt/umowa zlecenie
Opis
Dołącz do zespołu ekspertów w Centrum Medycznym Venamed!

Centrum Medyczne Venamed, zlokalizowane w sercu Warszawy przy ul. Grzybowskiej 5, to nowoczesna placówka medyczna, która łączy wiedzę i doświadczenie z najnowszymi osiągnięciami medycyny. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy endokrynologa, który dołączy do naszego zespołu. Oferujemy doskonałe warunki pracy w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł realizować swoje pasje i pomagać pacjentom na najwyższym poziomie, zapraszamy do aplikowania!

 Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i leczenie chorób endokrynologicznych: Przeprowadzanie kompleksowych badań diagnostycznych, interpretowanie wyników, opracowywanie i wdrażanie planów leczenia dla pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi.
  • Współpraca z zespołem medycznym: Ścisła współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia holistycznej opieki nad pacjentami, uczestnictwo w spotkaniach zespołu medycznego oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie endokrynologii.
  • Konsultacje i monitoring pacjentów: Regularne konsultacje z pacjentami w celu monitorowania postępów leczenia, dostosowywania terapii oraz udzielania porad dotyczących zarządzania chorobami endokrynologicznymi.

 Wymagania:
  • PWZ
  • Dyplom studiów
  • Dyplom specjalizacji

 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w którym to Ty wybierasz preferowany rodzaj umowy;
  • Elastyczny grafik pracy, który jest dostosowany do Twoich potrzeb;
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz integracyjne wydarzenia dla pracowników;