Seksuolog

Centrum Psychoterapii Passion for Life

Światowida 49B/1, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Min 10 godzin tygodniowo
Typ zatrudnienia
Umowa B2B, umowa zlecenie
Zatrudnimy do współpracy stacjonarnej seksuologów. Mile widziane rozpoczęte szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym lub integracyjnym.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie sesji terapeutycznych
  • Zachowanie poufności i etyki zawodowej w relacji z pacjentami

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność budowania relacji z pacjentem
  • Empatia, cierpliwość i zaangażowanie
  • Dodatkowym atutem znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie terapii.

 Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od poziomu doświadczenia i wszechstronności specjalizacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Komfortowe warunki w przytulnych gabinetach
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży
  • Pracę w poradni której celem jest zapewnienie najlepszej i najbardziej kompleksowej pomocy psychiatrycznej psychoterapeutycznej i psychologicznej

Ideą powstania Centrum Psychoterapii Passion for Life, było usilne pragnienie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, pełne ciepła i zrozumienia. Wiemy, jak ważna w procesie psychoterapii jest relacja. Nasi terapeuci towarzyszą pacjentom w niezwykłej drodze odkrywania samego siebie, wykazując pokłady empatii, uważności i zaangażowania. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zakładając, że do każdego człowieka pasuje inny klucz. Zależy nam, aby osoby trafiające do naszej placówki, jak najszybciej doświadczyły poczucia ulgi. Wyposażamy naszych pacjentów w odpowiednio dobrane do ich procesu techniki pracy, aby jak najszybciej mogli wrócić do swoich codziennych czynności odnajdując radość życia.

Nasi terapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej oraz psychologicznej. Pracują pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.