Anestezjolog

Dom Opieki Dla Przewlekle Wentylowanych KONSTANCJA

Warszawa Konstancin Jeziorna Bielawa, ul. Lipowa 1
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
260zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat lub część etatu
Typ zatrudnienia
Kontrakt, umowa-zlecenie
Do Domu Opieki dla pacjentów przewlekle wentylowanych respiratorem KONSTANCJA poszukujemy lekarki lub lekarza anestezjologa lub w trakcie specjalizacji

Zakres obowiązków:
  • sprawowanie nadzoru nad stanem zdrowia pacjentów
  • ustalanie indywidualnych planów opieki i usprawniania we współpracy z zespołem opiekuńczo-terapeutycznym
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w systemie elektronicznym

 Wymagania:
  • specjalizacja w dziedzinie anestezjologii / intensywnej terapii lub w trakcie specjalizacji
  • rozwinięta empatia i wyrozumiałość dla osób starszych
  • umiejętność kreowania dobrych relacji z pacjentami oraz współpracownikami

 Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji
  • spokojną pracę i miłą atmosferę
  • dobrą organizację pracy (wsparcie kadry zarządzającej, lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, recepcji)