Pulmonolog

Dom Opieki Dla Przewlekle Wentylowanych KONSTANCJA

Warszawa Konstancin Jeziorna Bielawa, ul. Lipowa 1
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
240zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat lub część etatu
Typ zatrudnienia
Kontrakt, umowa zlecenie
Do Domu Opieki Dla Pacjentów Przewlekle Wentylowanych KONSTANCJA poszukujemy lekarki lub lekarza pulmonologa lub w trakcie specjalizacji

Zakres obowiązków:
  • sprawowanie nadzoru nad stanem zdrowia pacjentów
  • ustalanie indywidualnych planów opieki i usprawniania we współpracy z zespołem opiekuńczo-terapeutycznym
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w systemie elektronicznym

 Wymagania:
  • specjalizacja w dziedzinie chorób płuc lub w trakcie specjalizacji
  • rozwinięta empatia i wyrozumiałość dla osób starszych
  • umiejętność kreowania dobrych relacji z pacjentami oraz współpracownikami

 Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji
  • spokojną pracę i miłą atmosferę
  • dobrą organizację pracy (wsparcie kadry zarządzającej, lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, recepcji)