Internista

TakesCare

Trójmiasto
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
Nieo etat
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie
TakesCare Med poszukuje doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych do dołączenia do naszego zespołu i realizacji wizyt domowych.

Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice

Z kim chcemy współpracować

Szukamy Ciebie, jeśli:
- Deklarujesz gotowość do przemieszczania się w obrębie ustalonego obszaru
- Preferowane wcześniejsze doświadczenie w wizytach domowych

Zakres obowiązków
- Ocena ogólnego stanu pacjenta i przeprowadzenie badania fizykalnego, na koniec postawienie możliwej diagnozy
- Dokumentowanie opieki medycznej w systemie informatycznym
- Wystawianie e-recept, e-skierowań i zwolnień w zależności od potrzeb medycznych

Co zapewniamy?
- Gwarantowane wynagrodzenie za każdą zrealizowaną wizytę domową
- Brak minimalnej ilości godzin do przepracowania
- Elastyczność w podejmowaniu wizyt dzięki systemowi powiadomień
- Praca na podstawie umowy kontraktowej lub umowy zlecenia
- Bezpłatne szkolenie z funkcjonalności systemu TakesCare
- Wsparcie opiekuna, który będzie przypisany do Ciebie w okresie trwania umowy

Interesuje Cię ta praca?
Skontaktuj się z nami.