Psychiatra

Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia

Gwarna 13/16, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
160zł za wizytę
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Własna działalność / umowa zlecenia
 Poszukujemy dynamicznych i zaangażowanych lekarzy psychiatrów do pracy w naszym zespole, w zakresie psychiatrii dorosłych
Wizyty mogą się odbywać online.

Zakres obowiązków:
- Diagnozowanie i leczenie pacjentów dorosłych z zaburzeniami psychicznymi.
- Prowadzenie konsultacji psychiatrycznych, oceny stanu psychicznego pacjentów oraz wdrażanie odpowiednich metod terapeutycznych.

 Wymagania:
- Doświadczenie w pracy z dorosłymi
- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
- Empatia, zaangażowanie oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego.
- Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza.

Wymagane uprawnienia : Lekarz specjalista psychiatrii osób dorosłych / rezydent psychiatrii osób dorosłych

 Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i zakresu obowiązków.
- Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy na pełen etat lub część etatu (minimum 6h tygodniowo)
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach specjalistycznych.