Pielęgniarka/pielęgniarz

Centrum Medyczne Ruczaj

ul. Bobrzyńskiego 37, Kraków
POZ
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
60zł za godzinę
Wymiar pracy
60h/miesiąc
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie
Centrum Medyczne Ruczaj, Kraków, ul. Bobrzyńskiego 37- zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza – 60 h/miesiąc.

Jeśli jesteś osobą, która chce dołączyć do dobrze zorganizowanego zespołu i pracować w miłej atmosferze to zapraszamy do naszej przychodni.

Zakres zakres obowiązków

  • w zależności od posiadanych kompetencji - wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych
  • praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym
  • przygotowywanie pacjenta do badań
  • nadzór nad dokumentacją medyczną

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • ukończony kurs RKO
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

Mile widziane

  • ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, audiometrii, spirometrii, testów skórnych
  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne formy zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B

  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu