Psychiatra dziecięcy

Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

ul. 1 Maja 12A, Szamotuły
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju to nowoczesne placówki psychologiczno-psychoterapeutyczne pomagające swoim pacjentom poprawić jakość swojego życia. Poszukujemy lekarza psychiatry / psychiatry dzieci i młodzieży.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi.
  • Opracowywanie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów.
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej.
  • Prowadzenie konsultacji oraz udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom.

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne oraz specjalizacja z zakresu psychiatrii (albo w trakcie specjalizacji).
  • Prawo do wykonywania zawodu lekarza.
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej.
  • Zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym środowisku.
  • Współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów.
  • Elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnego planu.
  • Pełen grafik pacjentów.
  • Wynagrodzenie: 50-60%