Kardiolog

AMERICAN HEART OF POLAND S.A.

., Polska
AOS
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Opis

Grupa American Heart of Poland S.A
. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
LEKARZ KARDIOLOG
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Bełchatów, Bieruń

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG,
  • elastyczne godziny pracy pracę zgodną z międzynarodowymi procedurami i standardami medycznymi związanymi z opieką nad Pacjentem; w tym w oparciu  o nowoczesne technologie telekardiologiczne,
  • dobrą organizację pracy (wsparcie personelu administracyjnego, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad Pacjentem,
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
  • zaangażowanie i wsparcie w działalności o charakterze profilaktyczno-edukacyjnym.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe - lekarz z tytułem specjalisty/w trakcie specjalizacji
  • w zakresie kardiologii lub chorób wewnętrznych z uprawnieniami do przeprowadzania/opisywania badań typu holter, próby wysiłkowe, EKG serca,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • empatia i wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.