Ortopeda

Melius Clinic

Łódzka 35-37, Toruń
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny
Typ zatrudnienia
Zlecenie
Opis

Melius Clinic – jesteśmy dla Was!

Idea nazwy naszej kliniki powstała, by podkreślić, że pacjent dla nas jest najważniejszy, gdyż melius oznacza poprawę (z łaciny). Zatem, wykorzystując dotychczas zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, pragniemy służyć naszym pacjentom. Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie i życzliwie do każdego z nich, tak aby zaprocentowało ono w podnoszeniu komfortu życia.

W naszej ofercie znajdą Państwo…

Konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej, ogólnej i flebologii wraz z badaniem dopplerowskim i zabiegami minimalnie inwazyjnymi oraz drobnymi zabiegami chirurgicznymi.
Zabiegi osteopatyczne dla dorosłych i dzieci od pierwszego dnia życia, terapię kobiet w ciąży, pacjentów po różnych zabiegach.
Konsultacje diabetologiczne, urologiczne, neurochirurgiczne, uroginekologiczne
oraz konsultacje dietetyczne.
Służymy pomocą 🙂

Szeroka oferta zabiegów

Jako klinika skupiająca kadrę specjalistów posiadających olbrzymie doświadczenie kliniczne, możemy zaoferować kompleksową pomoc. Posiadamy salę zabiegową, na której wykonujemy zabiegi usuwania żylaków nowoczesnymi metodami hybrydowymi.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje ortopedyczne

 Wymagania:
  • uzyskana specjalizacja lub w trakcie

 Oferujemy:
  • możliwość wykonywania mało inwazyjnych zabiegów (np. cieśń nadgarstka) na miejscu

Podobne oferty pracy dla Ortopeda, Toruń