Radiolog

IPF Global

Poznań
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
10000zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/ B2B
Opis

Lekarz Radiolog

Poznań
W imieniu naszego wyjątkowego Klienta, jednej z czołowych placówek medycznych w Polsce, poszukujemy doświadczonego lekarza radiologa, który jest gotowy na nowe wyzwania i rozwój zawodowy w dynamicznym, nowoczesnym środowisku. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko w renomowanej placówce medycznej, która oferuje wyjątkowe warunki pracy oraz możliwość współpracy z zespołem ekspertów.

Oferujemy
  • Umowa o pracę /  B2B (działalność gospodarcza)
  • Umowa na czas określony 12 miesięcy, umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Dodatek stażowy
  • Godziny pracy / system pracy:
    7:25 do 15:00 PLUS dyżury medyczne wynikające z rozkładu harmonogramu czasu pracy

Obowiązki
  • Wykonywanie i opisywanie badań obrazowych
  • Diagnozowanie chorób
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej
  • Realizacja zadań przypisanych do stanowiska Lekarza Specjalisty Radiologa

Wymagania
  • Prawo Wykonywania Zawodu Ukończona Specjalizacja z zakresu radiologii
  • Wykształcenie: Wyższe – lekarskie + specjalizacja
  • Może to być osoba bezpośrednio po ukończeniu specjalizacji
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Język obcy będzie Twoim dodatkowym atutem