Ginekolog

Doctorpro Wrocław Centrum Medyczne

Dąbrowskiego 40, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat / część etatu
Typ zatrudnienia
B2B, UoP lub Uz
Zespół placówek medycznych DoctorPro zaprasza do współpracy lekarza o specjalizacji: Ginekolog

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, znanych i cenionych za wysoką jakość obsługi oraz innowacyjne technologie leczenia pacjentów. Od otwarcia pierwszej kliniki w 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 mln pacjentów na całym świecie. Klinika jest uznawana za światowego lidera w takich specjalnościach jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie małoinwazyjnych zabiegów ginekologicznych, indywidualne dobieranie metod antykoncepcyjnych, prowadzenie ciąży, wykonywanie USG ginekologicznego, pobieranie materiałów do badań histopatologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Budowanie długotrwałej relacji z Pacjentem
Oczekujemy:
  • Doświadczenia popartego praktyką zawodową
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem
  • Dobra umiejętność obsługi komputera i różnych form elektronicznej dokumentacji medycznej
Oferujemy:
  • Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
  • Elastyczny grafik pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym
  • Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy

Ważne Informacje dla Kandydatów:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.