Proktolog

Centrum Medyczne Doctorpro Wrocław

Dąbrowskiego 40, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
B2B / UoP / Uz
 Sieć centrów medycznych DoctorPro w związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności zaprasza do współpracy lekarza specjalizacji: Proktolog

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów terapii
- Wykonywanie małoinwazyjnych zabiegów proktologicznych
- Diagnostyka i leczenie chorób proktologicznych, pobieranie materiałów do badań histopatologicznych
- Wykonywanie retroskopii, anoskopii
- Prowadzenie dokumentacji medycznej
- Budowanie długotrwałej relacji z Pacjentem

Oczekujemy:
- Doświadczenia popartego praktyką zawodową
- Umiejętności pracy w zespole
- Profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem
- Dobra umiejętność obsługi komputera i różnych form elektronicznej dokumentacji medycznej

Oferujemy:
- Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
elastyczny grafik pracy
- Przyjazne środowisko pracy
- Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym
szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Dołącz do zespołu DoctorPro i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej sieci centrów medycznych!

DoctorPro jest częścią grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, cenionymi na całym świecie za doskonałą obsługę pacjentów i nowoczesne metody leczenia. Od 1987 roku, dzięki On Clinic International, ponad 1,5 miliona pacjentów odzyskało zdrowie. Nasza sieć jest światowym liderem w dziedzinach takich jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

Ważne Informacje dla Kandydatów:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.