Dermatolog

ZetMed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Grabiszyńska 186, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Kontrakt
ZetMed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie to nowoczesna przychodnia w centrum Wrocławia, oferująca pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną. Nasza placówka obsługuje zarówno dorosłych, jak i dzieci, zapewniając im wszechstronną pomoc medyczną.

Zakres obowiązków:
  • Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w warunkach ambulatoryjnych.
  • Realizowanie świadczeń diagnostycznych w zakresie posiadanych kwalifikacji medycznych.
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej (historia zdrowia i choroby) w sposób czytelny, zgodny z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi.

Wymagania:
  • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji i uprawnień do świadczenia usług medycznych, tj. posiadanie specjalizacji lub statusu lekarza w trakcie specjalizacji w danej dziedzinie medycyny.

Oferujemy:
  • Atrakcyjny kontrakt.
  • Wynagrodzenie w formie procentu od każdej wizyty.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Rejestrację pacjentów za pośrednictwem platformy Znany Lekarz.