Kardiolog

NorMed Fizjoterapia

Henryka Sienkiewicza 9, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B
Nowoczesne Centrum Medyczne poszukuję do współpracy doświadczonych oraz zdobywających doświadczenie lekarzy. Gwarantujemy jasne zasady współpracy, cenimy zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków i zadań. Zapewniamy opiekę w zakresie marketingu, administracji oraz komfort pracy w nowoczesnych wyposażonych gabinetach medycznych.

Oferujemy:
  • W pełni wyposażony nowoczesny gabinet,
  • Program do prowadzenia dokumentacji medycznej
  • elastyczny grafik dopasowany do lekarza
  • atrakcyjne formy wynagradzania i zatrudnienia (do wyboru b2b)
  • wynagrodzenie od 60% za wizytę dla lekarza
  • pomieszczenie socjalne, szatnię, toaletą dla lekarzy.
  • promowanie na Znanym Lekarzu, Google i naszej stronie www oraz w placówce
  • Współpraca z wykfalifikowanym i doświadczonym personelem medycznym w gronie fizjoterapeutów i lekarzy,
  • Wsparcie personelu oraz możliwość rozwoju osobistego,
  • Przyjazną atmosferę.

Zakres obowiązków:
  • konsultacje lekarskie w zakresie kardiologii
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz o dobro pacjenta,
  • Holistyczne podejście do problemów pacjenta.

Od specjalistów wymagamy:
  • Polisy OC,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej.

Podobne oferty pracy dla Kardiolog, Łódź