Psychoterapeuta

Przestrzeń Zmiany

Katowice Morawa 21
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
108zł za godzinę
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
B2B, umowa zlecenie
Przestrzeń Zmiany to nowe Centrum Psychoterapii na mapie Katowice. Znajduje się w pięknym miejscu z ogromnym ogrodem do dyspozycji, w otoczeniu masy drzew. Dzięki przestrzennym gabinetom jest możliwość prowadzenia terapii grupowej, co obecnie jest deficytem na rynku terapeutycznym. Do dyspozycji oprócz nowych gabinetów, jest dobrze wyposażone pomieszczenie socjalne, z ekspresem do kawy, wyborem herbat, płata indukcyjna, lodówka. Przestrzeń Zmiany oferuje także duży wachlarz gier terapeutycznych pomocnych w pracy do dyspozycji, każdego z terapeutów.
Do Naszego Centrum dojedzie się autobusem, tramwajem oraz pociągiem.

Pragniemy stworzyć zgrany zespół specjalistów od Psychoterapeutów, Psychologów, Psychiatów, Arteterapeutów, Psychodietetyków, Seksuologów. Chcemy widzieć naszego Klienta holistycznie, tak aby jak najlepiej zrozumieć jego trudności.
Jeżeli chcesz tworzyć cos od podstaw, uczestniczyć w czymś nowym, jesteś otwarty na nowe i masz głowę pełną ciekawych pomysłów zapraszam Cię!

ps. W miejscu powstawiania placówki istnieją już 2 gabinety przyjmujące stale Klientów.

 Zakres obowiązków:
 Prowadzenie psychoterapii, wsparcia, interwencji kryzysowej , poradnictwa. Możliwość pracy w elastycznych godzinach, bloki dopołudniowe i popołudniowe.
Minimum 3 razy w tygodniu ( możliwość dogadania się )

 Wymagania:

Dyplom magistra , minimum 2 rok specjalizacji oraz doświadczenie min 2 letanie pracy z Pacjentami

 Oferujemy:
  • Umowa B2B, lub zlecenie
  • zapełniony grafik
  • wynagrodzenie 60x40%
  • Superwizje koleżeńskie
  • dostęp do materiałów terapeutycznych w tym sporej biblioteki terapeutycznej zgromadzonej przez właścicielkę
  • dobrze wyposażony socjal
  • Parking zawsze dostępny na posesji
  • możliwość rozwoju swojej terapeutycznej kreatywności dzięki dużemu potencjałowi miejsca.