Anestezjolog

HolsäMed - Centrum Medyczne

Kotlarza 6, Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B
holsäMED to wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym zespół doświadczonych lekarzy specjalistów zatroszczy się o Twoje zdrowie. Oferujemy dostęp do kilkunastu poradni specjalistycznych dla dorosłych i dzieci, pracowni USG, laboratorium medycznego, sali rehabilitacyjnej oraz diagnostyki obrazowej (USG, RTG, mammografia, densytometria).

Centrum medyczne holsäMED w związku z rozwojem pragnie powiększyć zespół Lekarzy specjalistów w obrębie swojej marki. Do naszego centrum medycznego poszukujemy Lekarza Anestezjologa do pracy w poradni leczenia bólu.

Wymagane są uprawnienia oraz doświadczenie w pracy w poradni leczenia bólu.

Warunki zatrudnienia:
  • Lokalizacja placówki w centrum miasta;
  • Różnorodność poradni specjalistycznych w dużym centrum medycznym;
  • Kontrakt B2B – obejmuje min. 50% kwoty za wypracowany punkt;
  • Wymiar pracy do ustalenia.

Twój zakres obowiązków:
  • Udzielanie świadczeń medycznych zgodnie z charakterem stanowiska w ramach kontraktu z NFZ;
  • Możliwość rozszerzenia współpracy o wizyty pacjentów komercyjnych;
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentem, dbanie o wizerunek Placówki.

Zapraszamy do kontaktu!