Radiolog

EsterClinic

Jana Matejki 4, Jaworzno
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie
EsterClinic to nowoczesne, specjalistyczne centrum medyczne i unikatowe miejsce na mapie Jaworzna, które specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności, a także rozpoznawaniu i leczeniu chorób z zakresu ginekologii i położnictwa, urologii, endokrynologii oraz innych specjalizacji. Oferujemy szeroki zakres usług z wielu dziedzin medycyny, kompleksową opiekę medyczną oraz profesjonalne konsultacje.
 Zakres obowiązków:
  • wykonywanie badań USG

 Wymagania:
  • specjalizacja z radiologii lub w trakcie specjalizacji
  • dyspozycyjność przynajmniej raz na 2 tyg. na początku współpracy

 Oferujemy:
  • pracę w zgranym wielospecjalistycznym zespole
  • profesjonalny sprzęt
  • promowanie na Znanym Lekarzu, Google i naszej stronie www oraz w placówce
  • elastyczny grafik dopasowany do lekarza