Pielęgniarka/pielęgniarz

Doctorpro Łódź Centrum Medyczne

Stefana Jaracza 64, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Uop / Uz / B2B
Zespół placówek medycznych DoctorPro zaprasza do współpracy Pielęgniarkę Endoskopową

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, znanych i cenionych za wysoką jakość obsługi i innowacyjne technologie leczenia pacjentów. Od 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 miliona pacjentów na całym świecie. Klinika jest uznawana za światowego lidera w takich specjalnościach jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie gabinetu zabiegowego do badań
  • Opieka nad pacjentem podczas trwania badania
  • Udział i pomoc lekarzowi w wykonywaniu badań endoskopowych
  • Przeprowadzanie dezynfekcji sprzętu endoskopowego, dokładne mycie, suszenie zgodnie z aktualną wiedzą i obowiązującymi przepisami
  • Nadzór nad dokumentacją medyczną
Oczekujemy:
  • Wykształcenie pielęgniarskie z prawem do wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość obsługi komputera i dokumentacji medycznej
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego

    Ważne Informacje dla Kandydatów:
    Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.