Flebolog

NewU Institute

Żubrowa 2, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny czas pracy - do ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastycznie
NewU Institute to centrum medyczne  stworzone w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie firmy NewU. Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin: medycyny estetycznej, chirurgii, okulistyki, ginekologii.  Od kilkunastu lata działamy w branży medycyny estetycznej i współpracujemy z lekarzami z całej Polski. Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy lekarza flebologa.

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów na leczenie,
- wykonywanie zabiegów z zakresu flebologii
- udzielanie porad i wskazówek dotyczących leczenia
- prowadzenie dokumentacji medycznej
- budowanie długotrwałych relacji

 Wymagania:
- aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza
- profesjonalizm i doświadczenie poparte praktyką zawodową
- empatia, życzliwość i nastawienie na potrzeby pacjenta
- chęć rozwoju, dalszej nauki i poszerzania kompetencji w zakresie flebologii

Pożądane umiejętności:
- doświadczenie w diagnostyce naczyń żylnych (badania dopplerowskie)
- leczenie schorzeń, takich jak m.in. zakrzepica żył głębokich czy żylaki
- znajomość technik flebologicznych

 Oferujemy:
- bardzo dobre warunki finansowe
- wszelkie narzędzia do wykonywania pracy
- dostęp do najnowocześniejszych technologii
- pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się Klinice
- elastyczny czas pracy