Lekarz rodzinny

Jutro Medical

Al. Jana Pawła II 27, Warszawa
POZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
200zł za godzinę
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2B/Umowa zlecenie
Jesteśmy siecią przychodni POZ oferujących wizyty refundowane przez NFZ. Wspieramy nasz zespół medyczny najnowszymi technologiami. Z ich wykorzystaniem eliminujemy problemy, z którymi Lekarze spotykają się na co dzień: długie kolejki pod gabinetem czy mnóstwo papierologii. Stawiamy na nowoczesne przychodnie i gabinety. Nasze przychodnie znajdują się w Warszawie (3 placówki), Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie oraz w  Katowicach. Obecnie do naszej placówki na Żoliborzu poszukujemy lekarza w trakcie lub po specjalizacji z medycyny rodzinnej

Zakres obowiązków:
  •  obsługa pacjentów stacjonarnie oraz online – za pomocą chatu lub telefonicznie.

 Wymagania:
  • w trakcie lub po specjalizacji z medycyny rodzinnej
  • możliwość deklarowania pacjentów

Oferujemy:
  • rozwój, dzięki nielimitowanemu dostępowi do platform medycznych takich jak UpToDate (system wspierania decyzji klinicznej), POZycja Pierwsza, Twój Pierwszy Dyżur, jak i ogólnorozwojowych: Skillshare oraz Udemy
  • życzliwą i przyjemną atmosferę oraz dołączenie do inspirującego zespołu lekarzy, pielęgniarek oraz kierowników, dla których ważny jest pacjent, chęć wzajemnej pomocy oraz zaangażowanie w swoją pracę i jej efekty.
  •  budżet integracyjny na wspólne wyjścia do restauracji czy obiektów kulturalnych
  • możliwość zapisania się do programu umożliwiającego korzystanie z kart Multisport