Chirurg naczyniowy

JUWENA Gabinety Dermatologii Estetycznej

Ceglana 66/5, Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Dostosowany do potrzeb lekarza
Typ zatrudnienia
B2B/ Umowa zlecenie
Poszukujemy Lekarza Chirurga Naczyniowego do współpracy w naszej Klinice Juwena.

Zakres obowiązków:
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych w prywatnej poradni specjalistycznej z zakresu chirurgii naczyniowej

 Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja w dziedzinie chirurgii naczyniowej lub w trakcie specjalizacji

 Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy dostosowany do dyspozycyjności lekarza
  • współpracę w ramach kontraktu lub umowy zlecenia – w zależności od preferencji
  • konkurencyjne wynagrodzenie, indywidualnie negocjowane stawki
  • nowocześnie wyposażone gabinety i sale zabiegowe, dostosowane do potrzeb lekarza
  • przyjazną atmosferę pracy przy wsparciu całego zespołu administracyjnego
  • pełną obsługę recepcyjną i marketingową

Juwena to jedna z najdłużej działających na Śląsku Klinik Dermatologii Estetycznej, Chirurgii i Laseroterapii. W naszych gabinetach w Katowicach i Bielsku-Białej oferujmy najwyższej jakości usługi z zakresu dermatologii, laryngologii, medycyny estetycznej, dermatochirurgii, chirurgii estetycznej, laseroterapii i kosmetologii.
Od 2001 roku zapewniamy naszym Pacjentkom i Pacjentom najwyższe standardy bezpieczeństwa, profesjonalizm oraz naturalne efekty zabiegów wykonywanych z troską o indywidualne potrzeby. Nasi lekarze są trenerami, wykładowcami i szkoleniowcami wiodących marek w obszarze dermatologii estetycznej. Posiadamy duże, stale unowocześniane zaplecze sprzętowe z najnowszymi technologiami laserowymi, korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości preparatów renomowanych producentów.
To wszystko przekłada się na najwyższą jakość usług i satysfakcjonujące efekty zabiegów, trwałe i serdeczne relacje z Pacjentami, ich bardzo dobre opinie, oraz komfort i świetną atmosferę w naszych gabinetach. Od zawsze towarzyszy nam motto "Nasze doświadczenie, Twoje bezpieczeństwo".