Psychoterapeuta

Ośrodek Remedis PRO

ul. Lipnowska 86, Lubicz Górny
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
UoP/UZ/B2B
Zatrudnimy PSYCHOTERAPEUTĘ/-TKĘ do ośrodka środowiskowej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Lubiczu Górnym do realizacji świadczeń NFZ w ramach I poziomu referencyjnego.

 Zakres obowiązków:
  • realizacja sesji psychoterapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży,
  • konsultacje z rodzicami/opiekunami i realizacja wsparcia psychospołecznego,
  • udział w superwizjach i interwizjach zespołu,
  • dokumentowanie przebiegu terapii oraz sporządzanie wymaganej dokumentacji medycznej.

 Wymagania:
  • ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia, pedagogika lub pokrewnym,
  • ukończenie lub udział (co najmniej po II roku) w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym, akredytowanym przez jedno z wiodących towarzystw psychoterapeutycznych,
  • co najmniej rok doświadczenia w pracy z dziećmi i/lub młodzieżą.

 Oferujemy:
  • superwizję z zewnętrznym superwizorem i systematyczne wsparcie przełożonych,
  • wypełniony grafik,
  • pracę w przytulnych gabinetach.