Proktolog

Centrum Medyczne Tartaczna 2

Tartaczna 2/1a, Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
BTB
Jesteśmy prywatnym centrum medycznym z bazą pacjentów ponad 16 tysięcy. Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Oboje z mężem jesteśmy lekarzami i założyliśmy to centrum z myślą o komforcie zarówno pacjentów jaki i lekarzy. Do dyspozycji Państwa pozostają piękne wnętrza, nowoczesny sprzęt i rodzinna atmosfera. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.tartaczna2.pl. Zapraszamy Państwa do współpracy!

 Zakres obowiązków:
  • Zgodny z umową i specjalizacją (specjalizacjami)
  • Dokumentacja medyczna elektroniczna
  • Konsultacje i ew. zabiegi

 Wymagania:
  • Lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji
  • Posiadanie profilu na Znanym Lekarzu lub możliwość jego założenia

 Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy
  • Pielęgniarkę do pomocy
  •  Nowoczesny sprzęt